A+ A A-

statické články MŠ Havlíčkova

O nás - MŠ Havlíčkova

Mateřská škola Opava, Havlíčkova se nachází v centru města, v klidném prostředí, (vedle kina Elektra), uprostřed kvetoucí zahrady, vybavené průlezkami, houpačkami a klouzačkou, lavičkami. Zahrada MŠ je zpřístupněna veřejnosti denně od dubna do října v odpoledních hodinách. Naše MŠ je školou čtyřtřídní se dvěmi odloučenými pracovišti.

Postavička Kašpárka, která je motivačním prvkem výchovně vzdělávacího programu naší MŠ, provází děti během denních činností, vítá je při vstupu do budovy školy a je zastoupena v logu naší školy. Hlavní úkoly jsou podrobně zpracovány v Školním výchovně vzdělávací programu školy.

MŠ upřednostňuje řadu nevšedních forem a metod práce. Děti se seznamují s novými metodami v zájmových činnostech. Své zdravé dýchání si mohou rozvíjet  v kroužku Flétnička. Podporujeme zdravý tělesný vývoj dítěte prostřednictvím cvičení na míčích a dětského aerobiku a ve cvičení s Kačkou.  Každoročně pořádáme pro předškolní děti školu v přírodě. Navštěvujeme se staršími dětmi solnou jeskyni. Pro děti s vadou řeči nabízíme logopedickou nápravu pod odborným vedením.

Naše MŠ se účastní projektu OPVVV.

Kontakty MŠ Havlíčkova

MŠ Opava, Havlíčkova
příspěvková organizace

ZŘIZOVATEL: Statutární město Opava
IČO: 70999783
BANKOVNÍ SPOJENÍ 181639996/0300
kontaktní osoby:
ředitelka školy Knoppová Ludmila
statutární zástupce ředitele školy Spívalová Pavlína

pracoviště Opava
kontaktní osoba: Knoppová Ludmila
adresa: Havlíčkova 1750/4, 74601 Opava (mapy.cz)
tel. ředitelka: 553716781
tel. třídy: 553712160
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Přihlásit nebo Registrovat