A+ A A-

Aktuality MŠ Havlíčkova

Hledání zajíčka v trávě

Tradiční "Hledání zajíčka v trávě" proběhne v dopoledních hodinách v prostoru zahrady mateřské školy. Děti budou plnit úkoly společně se svými kamarády - odměnou jim bude zajíčkovo překvapení

Den Země na zahradě MŠ Havlíčkova

25.dubna v době od 9.00 do 11.00 hodin proběhne v prostoru MŠ Havlíčkova akce ke Dni Země ve spolupráci se ZŠ T.G.Masaryka určena pro školy, školky, ale i pro veřejnost. Všichni jste srdečně zváni!

Karneval MŠ Havlíčkova

Dne 6.2.2019 od 15.00 do 18.00 hodin proběhne v KD Na Rybníčku maškarní bál naší mateřské školy. Kulturní program zajišťuje agentura Tomáše Žídka. Ceny do tomboly budou zakoupeny z klubu rodičů, ale následné příspěvky z řad rodičů, ať už věcné, či finanční jsou vítány. Každé dítě obdrží při vstupu jeden výherní los, takže nikdo neodejde s prázdnou. Vstupné pro dospělého je 30.-Kč, děti mají vstup zdarma.

Z organizačních důvodů žádáme rodiče, aby si v tento den mimořádně vyzvedli své dítě do 14.30 hodin.

 

Návštěva předškoláků v ZŠ Mařádkova

Dne 4.2.2019 v 10.00 navštíví budoucí školáci základní školu Mařádkovu, aby se zde seznámili nejen s prostředím, ale také získali nové podněty, neboť učitelé se zde již několik let věnují dětem v kroužku robotiky a našim předškolákům předvedou spoustu zajímavostí. Následně jsou zde plánovány odpolední aktivity pro předškolní děti společně s rodiči, termíny budou upřesněny.

Přihlásit nebo Registrovat