A+ A A-

Aktuality MŠ Havlíčkova

Vánoční dílničky na MŠ Havlíčkova

Vánoční dílničky proběhnou 12.12. a  budou zahájeny v 15.00 hodin před mateřskou školou. Společně si zazpíváme koledy a potom bude probíhat  tvoření rodičů s dětmi v prostorách tříd MŠ. Těšíme se na vás!

"Dýňování"

V úterý 2.10. zveme rodiče s dětmi na "Dýňování", které se uskuteční na zahradě mateřské školy 2.10. (v případě špatného počasí 4.10.) od 15.00 do 17.00. "Vstupenkou" je vlastní dýně, materiál k ozdobení máme k dispozici včetně tavicích pistolí. Uvítáme, pokud si přinesete vlastní tavicí pistoli, tavicí tyčinky obdržíte u nás. Akce bude ukončena v 17.00 hodin. Těšíme se na vás!

Den stromů

Zveme všechny mateřské školy, nižší stupeň základních škol a maminky s dětmi z řad veřejnosti na "Den stromů", který pořádá MŠ Havlíčkova ve spolupráci se ZŠ T.G.Masaryka a ZŠ Mřádkova v pátek 12.10. od 9.00 do 11.00 hodin v prostoru zahrady MŠ Havlíčkova. Těšíme se na vás!

Informace pro rodiče nově přijatých dětí

Dítě do MŠ potřebuje pohodlné oblečení do třídy, oblečení a obuv na školní zahradu, papuče, pyžamo, pro pitný režim kelímek z tvrzené hmoty (nejlépe s obrázkem pro snadné rozlišení), celé balení papírových kapesníků.

Přihlásit nebo Registrovat