A+ A A-

Aktuality MŠ Havlíčkova

Karneval MŠ Havlíčkova

Dne 6.2.2019 od 15.00 do 18.00 hodin proběhne v KD Na Rybníčku maškarní bál naší mateřské školy. Kulturní program zajišťuje agentura Tomáše Žídka. Ceny do tomboly budou zakoupeny z klubu rodičů, ale následné příspěvky z řad rodičů, ať už věcné, či finanční jsou vítány. Každé dítě obdrží při vstupu jeden výherní los, takže nikdo neodejde s prázdnou. Vstupné pro dospělého je 30.-Kč, děti mají vstup zdarma.

Z organizačních důvodů žádáme rodiče, aby si v tento den mimořádně vyzvedli své dítě do 14.30 hodin.

 

Návštěva předškoláků v ZŠ Mařádkova

Dne 4.2.2019 v 10.00 navštíví budoucí školáci základní školu Mařádkovu, aby se zde seznámili nejen s prostředím, ale také získali nové podněty, neboť učitelé se zde již několik let věnují dětem v kroužku robotiky a našim předškolákům předvedou spoustu zajímavostí. Následně jsou zde plánovány odpolední aktivity pro předškolní děti společně s rodiči, termíny budou upřesněny.

"Dobrokabaret"- změna termínu

Dne 11.2..2019 navštíví naši mateřskou školu divadelníci z Dobroslavic se svým "Dobrokabaretem", které nahradí představení "Čarování s klaunem", plánované na  8.1.2019 a kvůli nemoci muselo být odvoláno. Představení Dobrokabaretu bylo původně plánováno na 28.1.2019, kdy muselo být zrušeno z technických důvodů.

Školka nanečisto

Pro rodiče dětí, které se chystají na zápis k nám, do MŠ Havlíčkova, připravujeme "Školku nanečisto" - jedná se o hravé činnosti maminek s dětmi v naší školce za přítomnosti jedné z učitelek, ředitelky a statutární zástupkyně, a to ve dnech 29.1., 19.2., 5.3., 19.3., 2.4. a 16.4. v době od 15.00 do 16.00 hodin. Děti se tak lépe připraví pro vstup do školky a  seznámí se s prostředím, novými kamarády i s učitelkami. Rodiče budou seznámeni s potřebnou legislativou pro podání "Žádosti k předškolnímu vzdělávání" a Kritériem školy. Vzhledem k loňskému roku, kdy tato akce byla velmi úspěšná, se vedení školy rozhodlo akci znovu pořádat.

Začátkem května proběhne zápis nových dětí do mateřské školy, bližší informace budou upřesněny

Přihlásit nebo Registrovat