A+ A A-

Aktuality MŠ Havlíčkova

Den Země na zahradě MŠ Havlíčkova

25.dubna v době od 9.00 do 11.00 hodin proběhne v prostoru MŠ Havlíčkova akce ke Dni Země ve spolupráci se ZŠ T.G.Masaryka určena pro školy, školky, ale i pro veřejnost. Všichni jste srdečně zváni!

Karneval MŠ Havlíčkova

Dne 6.2.2019 od 15.00 do 18.00 hodin proběhne v KD Na Rybníčku maškarní bál naší mateřské školy. Kulturní program zajišťuje agentura Tomáše Žídka. Ceny do tomboly budou zakoupeny z klubu rodičů, ale následné příspěvky z řad rodičů, ať už věcné, či finanční jsou vítány. Každé dítě obdrží při vstupu jeden výherní los, takže nikdo neodejde s prázdnou. Vstupné pro dospělého je 30.-Kč, děti mají vstup zdarma.

Z organizačních důvodů žádáme rodiče, aby si v tento den mimořádně vyzvedli své dítě do 14.30 hodin.

 

Návštěva předškoláků v ZŠ Mařádkova

Dne 4.2.2019 v 10.00 navštíví budoucí školáci základní školu Mařádkovu, aby se zde seznámili nejen s prostředím, ale také získali nové podněty, neboť učitelé se zde již několik let věnují dětem v kroužku robotiky a našim předškolákům předvedou spoustu zajímavostí. Následně jsou zde plánovány odpolední aktivity pro předškolní děti společně s rodiči, termíny budou upřesněny.

"Dobrokabaret"- změna termínu

Dne 11.2..2019 navštíví naši mateřskou školu divadelníci z Dobroslavic se svým "Dobrokabaretem", které nahradí představení "Čarování s klaunem", plánované na  8.1.2019 a kvůli nemoci muselo být odvoláno. Představení Dobrokabaretu bylo původně plánováno na 28.1.2019, kdy muselo být zrušeno z technických důvodů.

Přihlásit nebo Registrovat